دسته‌بندی نشده

اولین دوره مسابقات تمرینی Hike&Fly

🔻به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل

اولین دوره مسابقات تمرینی Hike&Fly توسط کارگروه Hike&Fly انجمن ورزش های هوایی ایران و با همکاری کمیته ورزش های استان ایلام به میزبانی شهرستان دهلران تحت عنوان «تاپو و تینو» از تاریخ ۸ الی ۱۰ آذر برگزار گردید.

در روز نخست ۱۱ نفر شرکت کننده از استان های مختلف در بخش کوهنوردی و پرواز سرعتی ( Fast hike & fly ) با یکدیگر به رقابت پرداختند و در نهایت آقایان غلام رضا بیات _ امیرحسین شهرابی و مهدی مصلحی به ترتیب در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند . در این بخش خانم ندا توتونچی تنها بانوی شرکت کننده بود و به عنوان پدیده این بخش از مسابقات انتخاب گردید.

در روز های دوم و سوم مسابقات در بخش ( XC Hike & fly ) ۴۰ نفر شرکت کننده از استان های مختلف حضور داشتند که پس از دو روز رقابت جانانه در نهایت آقایان امیر حسین شهرابی _ داود بیات و محمد سمنانی به ترتیب جایگاه اول تا سوم را کسب نمودند.
در این مسابقات تنها داود بیات موفق به کسب جایگاه فینیشری در هر سه روز مسابقه شد .

در مسابقه تاپو اند تینو ملاک امتیاز دهی، زمان به اتمام رساندن تسک مسابقه بود که باتوجه به امتیاز بیشتر امیر حسین شهرابی در روز دوم در نهایت کمیته فنی مسابقه رای به انتخاب ایشان به عنوان نفر اول مسابقات را صادر نمود . نکته قابل توجه استقبال بی نظیر بانوان با توجه به چالش های زیاد این سبک از مسابقات بود و توانستند عملکرد درخشانی از خود به نمایش بگذارند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا