اخبار و رویدادها

شمارش معکوس برای مسابقه مهدیرجه

طبق تقویم کمیته مسابقات انجمن ورزش های هوایی قرار است مسابقه پرواز مسافت پاراگلایدربا عنوان (کاسپین‌کاپ 2022)، هفته آخر تیرماه در سایت پروازی روستای مهدیرجه مازندران برگزار شود.

به گزارش روابط عمومی انجمن ورزش های هوایی،در همین زمینه روز چهارشنبه نشست هماهنگی و هم اندیشی میان اعضای ستاد برگزاری این رویداد که برای اولین بار در مازندران درچارچوب Cat2 فایی اجرا می شود ،بامسوول و دبیر کمیته مسابقات انجمن در ساری برگزارشد.

اسد سهرابی مسوول کمیته مسابقات در این زمینه گفت: در یکی دو ماه گذشته کارهای خوبی در راستای برگزاری بهتر این رقابت‌ توسط تیم اجرایی انجام شده است.
به گفته سهرابی در این جلسه بر تعیین تکلیف و تعریف همه جزییات اجرایی مسابقه اعم از موضوعات پشتیبانی،فنی،انتظامی،حمل و نقل ، تشریفات در قالب یک کار گروهی خوب تاکید شد.

سهرابی همچنین با اشاره به تجربه اجرای رقابت های قبلی ازجمله مسابقه فرود دقت cat2 که ماه گذشته در مریوان برگزارشد، بیان کرد: به دنبال یک برگزاری یک رویداد ورزشی باکیفیت و با رعایت همه جزییات و بالاترین استاندارد ها هستیم تا یک مسابقه درخور و شان ورزش های هوایی کشور برگزار شود.

بر اساس این گزارش استقبال شرکت‌کنندگان از مسابقات “کاسپین‌کاپ ۲۰۲۲”بیش از حد انتظاربوده و تا کنون ١٨٢ نفر با ثبت نام درسایت مسابقه برای حضور در این رویداد اعلام آمادگی کرده اند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا