اخبار و رویدادها

توضیحات دبیر انجمن در خصوص آزمون ادونس

شرایط برگزاری آزمون تئوری برای متقاضیان دریافت گواهینامه ادونس در شهرستانها تسهیل می شود.

به گزارش روابط عمومی انجمن ورزش های هوایی آنطور که پیش از این برنامه ریزی شده بود قرار بود آزمون تئوری ادونس برای استانهای متقاضی که تعداد شرکت کنندگان شان به حد نصاب می رسد با حضور ناظران انجمن در استانها برگزار شود.

در این زمینه استانهای مازندران و خراسان با برنامه ریزی لازم و اعلام آمادگی شرایط را برای برگزاری آزمون استانی محیا کرده بودند.

به گفته استادحمید سراجان دبیر انجمن؛ شرکتکنندگان دیگر استانها نیز بنا بود تا امروز با حضور در تهران آزمون بدهند. اما شرایط اضطراری ناشی از آلودگی هوا در تهران باعث شد تا اجرای آزمون تئوری سطح ادونس برای این دسته از متقاضیان به تعویق بیافتد.

سراجان در توضیح این ماجرا گفت: در پی تعطیلی روز چهارشنبه که ظهر دیروز اعلام شد، با توجه به اینکه تعدادی از عزیزان شهرستانی برای شرکت در آزمون به تهران مراجعه کرده بودند تصمیم گرفته شد ضمن مکاتبه رسمی وبا هماهنگی‌های اداری زمینه برای اجرای آزمون طبق برنامه ریزی قبلی انجام شود ومسوولان مجموعه آزادی و فدراسیون قول همکاری و مساعدت لازم را داده بودند.

وی ادامه داد: اما متاسفانه صبح امروز علی رغم هماهنگی قبلی از ورود کلیه مراجعه
کنندگان به مجموعه آزادی توسط حراست جلوگیری شد.

سراجان خاطر نشان کرد: با هماهنگی نایب رییس انجمن قرار شد به منظور جبران شرایط پیش آمده برای عزیزانی که امروز از شهرستانها تشریف آوردند آزمون تئوری ادونس به شکل دیگری به صورت سراسری در شهرستانها و با نظارت انجمن برگزارشود.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا