اخبار و رویدادها

کارگاه آموزشی مسابقات اسلالوم پاراموتور

برای اولین بار در ایران کارگاه آموزشی با موضوع چگونگی برگزاری مسابقات رشته اسلالوم پاراموتور در شهرستان مریوان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی انجمن ورزش های هوایی، این کارگاه آموزشی در حاشیه مسابقه فرود دقت پاراگلایدر در مریوان و به همت کمیته های آموزش و مسابقات از صبح روز ۲٢ تا ٢۴خرداد برگزار می شود .

این کارگاه آموزشی بر روی دریاچه زریوار و نصب پیلون های مخصوص این نوع مسابقات انجام خواهد شد.

خلبانان پاراموتور علاقمند به رشته اسلالوم با دریافت نکات آموزشی و تجربه عملی، دراین کارگاه ضمن آشنایی و آمادگی نسبی برای حضور در اینگونه مسابقات از قابلیت‌های خود برای شرکت در مسابقات رسمی داخلی و بین‌المللی آگاه خواهند شد.

آمادگی جسمی خلبان، دارابودن گواهینامه پاراموتور از انجمن ورزش های هوایی، بال پروازی با استاندارد DGAC و کلیه تجهیزات پروازی استاندارد از شرایط اولیه حضور در این کارگاه تعیین شده است.

همچنین با توجه به برنامه‌های کمیته مسابقات برای برگزاری رقابت های پاراموتور در سال جاری، حضور در این کارگاه آموزشی و دریافت تاییدیه آمادگی برای شرکت در رقابت‌های رسمی در پایان این دوره، «پیش نیاز اصلی ثبت نام و شرکت در رویدادهای رسمی مسابقات پاراموتور» تعیین شده است.

علاقه مندان به شرکت در این کارگاه می توانند تا بیستم خرداد ماه ضمن تماس با بخش اداری انجمن ورزش های هوایی با شماره تلفن +۹۸۲۱۴۴۷۳۹۰۷۵ ضمن پیش ثبت نام مراتب آمادگی خود را اعلام نمایند.ضمنا هزینه ثبت نام متعاقبا اعلام خواهدشد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا