اخبار و رویدادها

صدور مجوزهای برگزاری رقابت مسافت مهدیرجه

مسئول کمیته مسابقات انجمن ورزش‌های هوایی کشور از صدور مجوز برگزاری مسابقه مسافت مهدیرجه خبرداد و گفت: این رویداد از ۲۷ تیرماه در سایت مهدیرجه برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن ورزش های هوایی، اسد سهرابی تصریح کرد: به واسطه اینکه مسابقه درود استان خراسان رضوی به دلیل شرایط بد آب و هوایی مسابقه خوبی نشد و از طرفی هم مسابقه مسافت تبریز به دلایلی برگزار نشد، به پیشنهاد کمیته مازندارن تصمیم گرفته شد تا مسابقه ای در سایت مهدیرجه برگزار شود.
وی با اشاره به اینکه، خلاء برگزاری مسابقه تا پیش از مسابقه بین المللی کرمانشاه وجود داشت،ضمن موافقت با برگزاری مسابقه مسافت مهدیرجه، مجوزهای لازم از سوی انجمن ورزش‌های هوایی صادر تا مابقی اقدامات در استان توسط مسئولان کمیته و برگزاری مسابقه صورت بگیرد.
سهرابی همچنین در خصوص برگزاری مسابقه بین المللی مسافت کرمانشاه گفت: درحال حاضر سایت ثبت نام برای خلبانان خارجی باز است و تاکنون ۲۰ خلبان خارجی در این مسابقه ثبت نام کرده اند و همچنین از تعدادی خلبان مطرح نیز برای شرکت در این مسابقه دعوت شده است.
گفتنی است؛ پس از اعلام فراخوان ثبت نام در مسابقه مسافت مهدیرجه تاکنون ۱۲۵ خلبان از سراسر کشور در این مسابقه ثبت نام اولیه خود را انجام داده اند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا