اخبار و رویدادها

نایب قهرمانی محسن منصوری در مسابقات هدفزنی پاراگلایدر آسیا

محسن منصوری مربی پاراگلایدر و ورزشکار خوب کشورمان که در رقابت های آزاد فرود دقت پاراگلایدر آسیا شرکت کرده بود موفق شد عنوان نایب قهرمانی این مسابقات را که در قزاقستان برگزار از آن خودکند.

به گزارش روابط عمومی انجمن ورزش های هوایی در این رقابت ها که در چارچوب استاندارد cat1 فدراسیون جهانی ورزش های هوایی (فایی) و با حضور ٧٩ ورزشکار از ١٢ کشور برگزارشد ورزشکاری از تایلند مقام نخست را کسب کردمحسن منصوری نماینده شایسته کشورمان دوم و ورزشکار عربستانی هم سوم شدند.

بر این اساس منصوری در حالی پس از سیزده تسک به مقام نایب قهرمانی این رقابت‌ها که دست یافت که امتیاز وی و نفر سوم تا تسک ۱۲ مسابقه مساوی بود.
اما منصوری که با تلاش و هزینه شخصی خود به در این رویداد حضور پیدا کرده بود توانست با غلبه بر رقبا و شرایط نامناسب هوا دریک اقلیم و زمین مسابقه جدید افتخار جدیدی را در کارنامه حرفه ای خود و همچنین ارتقا جایگاه ورزش های هوایی کشورمان در فدراسیون جهانی ورزش های هوایی به ثبت برساند.

انجمن ورزش های هوایی ضمن ارج نهادن به تلاش های محسن منصوری کسب این افتخار را به وی و جامعه ورزش های هوایی کشور تبریک می گوید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا