اخبار و رویدادها

درپی بازگشایی سایت شهران اعلام شد: برگزاری متمرکز آزمون های تندم و ادونس

آزمون های تئوری و عملی سطوح ادونس و تندم پاراگلایدر در روزهای 29 و 30 ماه جاری به صورت متمرکز در محل انجمن و سایت شهید ناظری تهران برگزار می شود.

     به گزارش روابط عمومی انجمن ورزش های هوایی رسول نورایی مسئول کمیته آموزش انجمن با اعلام این خبر افزود: باتوجه به بازگشایی سایت پروازی شهران که زیر نظر کمیته استان تهران اداره میشود و ایجاد شرایط مساعد برای اجرای آزمون های ادونس و تندم ،طبق برنامه ریزی انجام شده درپایان این ماه دورجدید آزمون  ها برای متقاضیان واجد شرایط به صورت متمرکز برگزار می شود .

به گفته نورایی، متقاضیان  شرکت در این آزمون ها باید شرایط عمومی و فرم صدور گواهینامه باتایید مربی و کمیته استان  را داشته باشند.

نورایی همچنین خاطرنشان کرد:با توجه به شرایط جوی امکان تغییر تاریخ آزمون های عملی وجود دارد.

براین اساس برای شرکت در آزمون سطح ادونس باید حداقل شش ماه از صدور گواهینامه سطح اینترمدیت ورزشکاران گذشته باشد.

همچنین برای شرکت در آزمون تندم نیز متقاضیان حتما باید دارای گواهینامه سطح ادونس بوده و تائیدیه های مربی و کمیته استان را داشته باشند.

  لازم به ذکر است ضرورت دارد، متقاضیان پیش از شرکت در آزمون  حتما فرایند ثبت نام و مدارک خود را تکمیل نمایند، در غیر اینصورت از  شرکت در آزمون ممانعت به عمل می آید.

گفتنی است بر اساس تصمیم کمیته آموزش انجمن تا اطلاع ثانوی آزمون دیگری در سطح استان ها برای سطوح ادونس و ندم پاراگلایدینگ از سوی انجمن برگزار نخواهد شد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا