اخبار و رویدادها

اعطای گواهینامه داوران فرود دقت چتربازی سقوط آزاد

گواهینامه های برگزیدگان اولین دوره داوری درجه سه فرود دقت چتربازی سقوط آزاد انجمن ورزش های هوایی توسط نایب رییس انجمن اعطا شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن ورزش های هوایی ، طی مراسمی با حضور ابراهیم کریمی نایب رییس انجمن ورزش های هوایی  برگزیدگان اولین دوره داوری درجه سه فرود دقت چتربازی سقوط آزاد که موفق به تکمیل مدارک و گذراندن آزمون های این دوره شده بودند گواهینامه های خودرا دریافت کردند .

به گفته خشایار تشکری مسئول کارگروه توسعه چتربازی انجمن ورزش های هوایی این دوره آموزشی در شهریور ماه امسال با حضور تعدادی از چتربازان پیش کسوت این رشته برگزارشد که شش نفر از شرکت کنندگان  پس از تکمیل مدارک موفق به دریافت گواهینامه داوری درجه سه در رشته فرود دقت سقوط آزاد شدند.

وی افزود : سرفصل ها و آزمونهای این دوره بر اساس آخرین  سرفصل ها و   تغیترات قوانین کنفدراسیون جهانی FIA   طراحی و اجرا شد .

تشکری بابیان اینکه  پیش از این داوری فرود دقت در سقوط آزاد تنها به صورت رسمی در نیروهای مسلح  انجام می شد افزود: اهمیت این دوره از این جهت بود که برای اولین بار در انجمن ورزش های هوایی  خارج از چارچوب نیروهای نظامی اقدام به مشخص نمودن  داوران این رشته ورزشی  پرداخت.

تشکری همچنین از تداوم  دوره های داوری فرود دقت با توجه به پتانسیل های موجود در این رشته در کشور خبرداد.

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا